O nas

O nas

Jesteśmy młodym sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży elektroniki użytkowej. Naszym celem jest dostarczenie klientom tanich i niezawodnych urządzeń, które spełnią ich oczekiwania i będą służyć przez długie lata. Chcemy udowodnić, że wysoka jakość nie zawsze idzie w parze z wysoką ceną.

Co zyskujesz, rejestrując się na naszej stronie?

Stały rabat w wysokości 3%. Rabat funkcjonuje również przy zakupach promocyjnych.

System bezpiecznych płatności.  Umożliwiamy dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności przelewem elektronicznym, kartą kredytową lub przelewem tradycyjnym. Chcemy, aby Twoje pieniądze były bezpieczne, dlatego korzystamy wyłącznie z zaufanych systemów płatności elektronicznych – PayPal oraz PayU.

Dostęp do najnowszych produktów w najniższych cenach. Po co przepłacać? Na naszej stronie znajdziesz najnowsze modele telefonów, tańsze i niezawodne zamienniki drogich smartfonów oraz urządzenia dedykowane dla konkretnych grup docelowych, np. seniorów czy osób uprawiających sport.

Celujemy w ludzi aktywnych, seniorów oraz klientów, którzy nie podążają ślepo za modą i zamiast inwestować w drogi sprzęt szukają tańszego i równie atrakcyjnego pod względem funkcjonalnym i wizualnym odpowiednika. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadawania pytań przez formularz kontaktowy.


Please wait...